Niespodzianka dla pracowników Powiatowego Urzędu Pracy w Hrubieszowie z okazji ich święta

Pierwszego lutego 2024 roku, zgodnie z kalendarzem, obchodziliśmy Dzień Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia. W tym szczególnym dniu przedstawiciele lokalnej władzy postanowili uczcić tę okazję, odwiedzając Powiatowy Urząd Pracy w Hrubieszowie. Zaszczyt ten przypadł na Wojciecha Sołtysiaka – wicestarostę hrubieszowskiego oraz Patryka Czerwonkę – etatowego członka zarządu powiatu.

Wizyta nie była jedynie formalnym obowiązkiem. Przedstawiciele władz powiatowych przybyli do Urzędu Pracy z wyjątkowym zadaniem. Chcieli w imieniu wszystkich mieszkańców powiatu oraz własnym, przekazać osobiste podziękowania wszystkim kierownikom działów, pracownikom i stażystom urzędu za ich ciężką pracę na rzecz wspólnoty lokalnej. Wyrazem tych podziękowań był grawerton okolicznościowy oraz symboliczny kosz z podarunkami.

Słowa uznania i wdzięczności skierowane zostały bezpośrednio do dyrektora Urzędu Pracy w Hrubieszowie – Sławomira Marciniuka, a poprzez niego do całego zespołu. To oni swoją codzienną, niestrudzoną pracą przyczyniają się do aktywnego rozwoju powiatu hrubieszowskiego.