Rekordowe wygrane szczęśliwców w Lotto na Lubelszczyźnie

W losowaniu Lotto, które miało miejsce we wtorek, padła gigantyczna wygrana. Szczęśliwy kupon, który zapewnił swojemu właścicielowi prawie cztery miliony złotych, został zarejestrowany w punkcie Lotto zlokalizowanym w Hrubieszowie.

Suma, którą zgarnął zwycięzca, wyniosła dokładnie 3 998 854 złote i 90 groszy. Ten niezwykły los spotkał osobę, która zdecydowała się na zakup kuponu w kolekturze znajdującej się przy ul. Ludnej 8. Kluczem do sukcesu okazały się następujące numery: 2, 7, 9, 24, 27 oraz 30.

Ale to nie jedyne nagrody jakie padły tego dnia. W sumie rozdano ponad 160 tysięcy nagród niższego stopnia, których łączna wartość przekroczyła kwotę 5 milionów złotych.

To już kolejny raz w ostatnim czasie, gdy na naszym terenie padają tak imponujące wygrane. Na koniec sierpnia tego roku, w sklepie E.Leclerc w Lublinie przy ul. Turystycznej podobnego szczęścia doświadczył inny gracz, trafiając na swoim kuponie prawie 1,2 miliona złotych. Jednak największym wygranym w województwie lubelskim jest nadal osoba, która w kwietniu 2020 roku zawarła zakład „chybił trafił” w punkcie Lotto przy ul. Kunickiego 141 w Lublinie i zgarnęła blisko 23,8 milionów złotych.