Tragiczny wypadek drogowy w Ciotuszy Nowej: Senior zderzył się z drzewem

Kierujący 78 lat, jadący samochodem marki Renault, nie zdołał utrzymać kontroli nad swoim pojazdem. Zjechał do rowu i doszło do kolizji z drzewem rosnącym przy drodze. W wyniku zdarzenia starszy mężczyzna został ranny i przetransportowany do szpitala.

Nieszczęśliwe zdarzenie miało miejsce w poniedziałkowy wieczór, dokładnie po godzinie 19. Dramat rozegrał się w małej miejscowości – Ciotusza Nowa, należącej administracyjnie do gminy Susiec, w powiecie tomaszowski.

Służby ratunkowe, które jak najszybciej przybyły na miejsce zdarzenia, musiały wydobyć kierowcę z rozbitego pojazdu. Mężczyzna był świadomy, lecz nie mógł opuścić auta bez pomocy, gdyż jego samochód przewrócił się na bok.

Poszkodowany senior, pomimo doznanych obrażeń ciała, nie potrzebował natychmiastowej interwencji medialnej. Przywieziono go do szpitala na obserwację. Warto podkreślić, że mężczyzna podróżował samotnie i był trzeźwy podczas wypadku.

Wstępne ustalenia na podstawie śledztwa prowadzonego przez policjantów z Tomaszowa wskazują, że mężczyzna w wieku 78 lat – rezydent gminy Susiec – podczas jazdy marką Renault nie poradził sobie z kontrolą auta na łuku drogi. To właśnie wówczas zjechał do rowu i doszło do fatalnego zderzenia z drzewem – relacjonuje Małgorzata Pawłowska, młodszy aspirant z Komendy Miejskiej Policji w Tomaszowie.