Debata społeczna dotycząca szpitala w Hrubieszowie

Organizatorzy wydarzenia serdecznie zachęcają wszystkich mieszkańców oraz osoby zainteresowane problematyką służby zdrowia do udziału w debacie społecznej, której głównym tematem będzie sytuacja hrubieszowskiego szpitala.

Według informacji przekazanych przez organizatorów, tego typu spotkanie odbędzie się 18 października 2023 roku. Jego celem jest stworzenie platformy do dyskusji i wymiany poglądów na temat stanu Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie. W debacie wezmą udział zaproszeni przedstawiciele zarówno władz Powiatu Hrubieszowskiego, jak i Miasta Hrubieszów, a także dyrekcja szpitala. Zaproszenia zostały również skierowane do innych gości, którzy mogą mieć wpływ na sytuację placówki oraz do wszystkich zainteresowanych Mieszkańców Powiatu Hrubieszowskiego.

Organizatorzy podkreślają, że istotnym elementem spotkania będzie wkład kompetentnych osób, które poprzez swoje rzeczowe argumenty mogą pomóc w zobrazowaniu rzeczywistego obrazu stanu hrubieszowskiej placówki. Mając na uwadze różnorodność opinii panujących wśród mieszkańców oraz ich zaniepokojenie, postanowili stworzyć możliwość do dyskusji, w której głos mogą zabrać osoby o odpowiednich kompetencjach. Organizatorzy serdecznie zapraszają do aktywnego udziału w debacie.