Warsztaty edukacyjne dla nauczycieli w Hrubieszowie prowadzone przez Centrum Nauki Kopernik

Pod egidą programu „Nauka dla Ciebie”, Szkoła Podstawowa nr 1 w Hrubieszowie stała się miejscem konferencji organizowanej przez Centrum Nauki Kopernik, która miała miejsce pod dewizą „Oh Matmo!”.

Zaproszenie do udziału zawierało nie tylko nauczycieli przedszkoli i szkół podstawowych z powiatu hrubieszowskiego, ale także bibliotekarzy, pracowników miejsc kultury i świetlic oraz instruktorów terapii zajęciowej. Atrakcyjną propozycją były warsztaty plastyczne przygotowane przez Bibliotekę Pedagogiczną z filii w Zamościu w Hrubieszowie.

W trakcie dwugodzinnego seminarium zaplanowano prezentację różnych technik plastycznych. Jest to szansa na poszerzenie swoich umiejętności pedagogicznych i artystycznych.

Każda osoba uczestnicząca w szkoleniu otrzyma oprócz cennych umiejętności również bezpłatny certyfikat ukończenia warsztatów wydany na jej imię, drukowany przewodnik, a także upominek w postaci zestawu materiałów plastycznych.

Spotkanie odbędzie się w piątek 22 września 2023 roku, o godzinie 15:00 w siedzibie Biblioteki Pedagogicznej w Zamościu Filii w Hrubieszowie, mieszczącej się przy ul. Ciesielczuka 1.