Warsztaty pływackie Otylia Swim Tour powracają po wakacyjnej przerwie

Po okresie letnich wakacji, warsztaty pływackie znane jako Otylia Swim Tour, organizowane przez Fundację Otylii Jędrzejczak, wracają do swojego harmonogramu. Dzisiaj, w mieście Hrubieszów, liczba stu czterdziestu dziećmi razem z ich rodzicami będzie miała okazję zdobyć cenną wiedzę od trenerów, dietetyka oraz psychologa zaangażowanych przez Fundację Otylii Jędrzejczak.

Otylia Swim Tour to program jednodniowych warsztatów o charakterze edukacyjnym i sportowym. Młode osoby zainteresowane pływaniem mają szansę trenować pod czujnym okiem doświadczonych instruktorów specjalizujących się w pływaniu i przygotowaniu motorycznym. To także wyjątkowa okazja do spotkania i rozmowy z najwybitniejszą polską pływaczką – Otylią Jędrzejczak. Zaś rodzice uczestników mają możliwość uczestnictwa w spotkaniach z psychologiem sportowym oraz dietetykiem.

– Ten projekt był pierwszy, jaki realizowała moja fundacja i mam do niego ogromny sentyment. Jestem dumna, że po tylu latach Otylia Swim Tour nadal cieszy się dużym zainteresowaniem, a kolejne miasta zapraszają nas do siebie, abyśmy mogli podzielić się swoją wiedzą z dziećmi i rodzicami. Za to wszystko zawdzięczam fantastycznemu zespołowi trenerów, który udało mi się zgromadzić. Dzięki nim, dzieci i rodzice mogą być pewni, że podczas sobotnich zajęć Otylia Swim Tour będą pod opieką najlepszych specjalistów – mówi Otylia Jędrzejczak.