"Życie wierszem" – spektakl inspirowany poezją Kazimierza Jana Dejera w Horodle

Dnia 29 października, w spokojną niedzielę, Gminny Ośrodek Kultury w małym miasteczku Horodle stał się miejscem wyjątkowego wydarzenia. Odbyło się tam unikalne przedstawienie sceniczne zatytułowane „Życie wierszem”.

Inspiracją dla tego spektaklu była twórczość jednego z najbardziej znanych polskich poetów, Kazimierza Jana Dejera. Jego liryczna poezja stała się fundamentem dla przygotowanego przez organizatorów przedstawienia.

Opowieść o codziennym życiu na polskiej wsi przekazali widzom członkowie Klubu Seniora. To oni, pod czujnym okiem swojej przewodniczącej, Pani Kamili Sykut, wznieśli na scenie Gminnego Ośrodka Kultury w Horodle fascynujący spektakl poetycki.

Zaangażowanie wykonawców oraz wysoka frekwencja publiczności sprawiły, że atmosfera tego wydarzenia była niezwykle ciepła i serdeczna. Za co organizatorzy spektaklu, czyli zespół Gminnego Ośrodka Kultury w Horodle, pragną wyrazić swoje wielkie podziękowania dla wszystkich obecnych gości.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją, która została przygotowana na podstawie tego niezwykłego wydarzenia kulturalnego.