Nieszczęśliwy wypadek drogowy: 77-letni kierowca VW Sharan zginął po uderzeniu w drzewo

W poniedziałek, tragiczne zdarzenie miało miejsce na drogach Lubelszczyzny. 77-letni kierowca pojazdu marki VW Sharan, podczas jazdy, utracił kontrolę nad swoim samochodem. Następnie, z nieznanych przyczyn, mężczyzna zjechał z trasy, a jego pojazd uderzył w drzewo. Ten nieszczęśliwy incydent odbył się kilka minut po godzinie 11:00 rano, na drogach malowniczej miejscowości Wygnanów, leżącej w gminie Czemierniki, w powiecie radzyńskim.

Policja z wydziału ruchu drogowego w Radzyniu Podlaskim prowadziła pierwsze badania miejsca zdarzenia. Według ich wstępnych ustaleń, kierujący VW Sharan najpierw zjechał na przeciwległy pas ruchu, co następnie doprowadziło do zjechania na pobocze i uderzenia w drzewo. Wszystko to miało miejsce na prostym odcinku drogi, w terenie zabudowanym.

Osobą kierującą samochodem był 77-letni mężczyzna z Radzynia Podlaskiego, który, niestety, zginął na miejscu zdarzenia. W samochodzie znajdowała się również 78-letnia kobieta, która po wypadku została przetransportowana do najbliższego szpitala – relacjonuje podkomisarz Piotr Mucha z Komendy Powiatowej Policji w Radzyniu Podlaskim.

Dokładne okoliczności tego tragicznego wypadku są teraz badane przez policję, pod nadzorem prokuratora. Śledczy starają się ustalić wszystkie szczegóły zdarzenia, aby wyjaśnić dokładne przyczyny tej tragedii.