Za nami wernisaż wystawy „Hrubieszowski dom z klimatem i Hrubieszowskie centrum komunikacyjne”

W piątek, dnia 20 stycznia odbył się wernisaż wystawy. Wydarzenie miało miejsce w Hrubieszowskim Domu Kultury. Co do wernisażu to dotyczył on wystawy przygotowanej z prac studentów Architektury, Architektury Krajobrazu i Transportu Politechniki Krakowskiej. Mowa o pracach, które wykonane zostały w projekcie „Rozwój lokalny Hrubieszowa – od partycypacji do realizacji” w 2021 i 2022 roku.

Wyjątkowy wernisaż wystawy

Wszyscy zainteresowani mogli podziwiać tę wyjątkową ekspozycję dotyczącą Hrubieszowa. Dość powiedzieć, że gdyby nie praktyki inwentaryzacyjne, to być może do takiego wernisażu w ogóle by nie doszło. A tak dzięki wykonaniu fotografii, pomiarów, czy też inwentaryzacji niezwykłych ogrodów, można było podziwiać tę wyjątkową wystawę. Warto dodać, że wystawa obejmuje także plener malarski, a także wiele innych prac, które stworzone zostały w ramach innych projektów.

Osoby, które chciałyby zapoznać się z wystawą, to mogą to zrobić w dniach od 20 do 31 stycznia 2023 roku. Wystawa w tym okresie dostępna będzie w Hrubieszowskim Domie Kultury.